Ayça Ayşin Turan kimdir? Estetik mi yaptırdı? Eski Hali? Yeni dizisi? (2024)

Magazin

Merve EkinciBir e-posta göndermek2 Mayıs 2021Son güncelleme: 2 Mayıs 2021

ReklamlarAyça Ayşin Turan kimdir? Estetik mi yaptırdı? Eski Hali? Yeni dizisi? (1)

Ayça Ayşin Turan kimdir? Arıza dizisinin Halide’si kimdir? Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza oyuncu kadrosunda yer alan Halide karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan başarılı oyunculuğu ve sempatik tavırları ile ekran başındakileri kendine hayran bıraktırdı. Kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan Ayşin Turan, sosyal medya da sık aranan isimlerden biri haline geldi. Ayşin Turan’ın hayranları sık sık arama motorlarında hayatı hakkında araştırma yapmaya başladılar.

Ayça Ayşin Turan kimdir?Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Ayça Ayşin Turan kimdir? Estetik mi yaptırdı? Eski Hali? Yeni dizisi? (2)

Neler Okuyacaksınız? →

Ayça Ayşin Turan kimdir?

Show TV ekranlarının beğenilen dizisi arızanın oyuncu kadrosunda yer alan Halide karakterine hayat veren Ayça Ayşin Turan güzelliğinin yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de ekran başındakileri kendisine hayran bıraktırdı. 25 Ekim 1992 tarihinde Sinop’ta dünyaya gelen ünlü sosyal medya fenomeni ismim babası Kastamonulu annesi ise Sinopludur. İstanbul Üniversitesi’nde radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimini alan başarılı sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü Tiyatrosu’nda almıştır. Ayşin Turan aynı zamanda Sinop belediyesi konservatuarında da eğitim görmüştür. Ekranları ilk defa 2011 yılında yayınlanan dinle sevgili dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada Ada karakterine hayat vermiştir. Daha sonrasında göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile birçok başarılı yapımda rol alan sosyal medya fenomeni güzel son olarak Show TV ekranlarına yayınlanan Arzu dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ne burada da başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir.

Reklamlar

Ayça Ayşin Turan kaç yaşında?

Renkli gözleri ve yer aldığı yapımlarda göstermiş olduğu başarıları ile bilinen ünlü sosyal medya fenomeni bir çok gencin idolü haline geldi. Kısa zaman içerisinde milyonların gönlünden taht kurmayı başaran ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu 25 Ekim 1992 tarihinde dünyaya geldi 28 yaşında olan güzel oyuncu paylaşımları ile de beğenilmeye devam ediyor.

Ayça Ayşin Turan aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenintakipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. İstanbul’da yaşamını sürdüren fenomen isim baba tarafından Kastamonulu anne tarafından ise Sinopludur.

Ayça Ayşin Turan hangi burç?

25 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerinin en merak ettiği konular arasında ünlü oyuncunun burcu da yerini aldı. 25 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen aynı zamanda bir Akrep burcu kadını.

Ayça Ayşin Turan’ın boyu ve kilosu?

Oyunculuğunun yanı sıra sempatik kişiliği ile de beğenilerek takip edilen fenomen isimin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni oyuncunun boyunu ve kilosunu arattılar. Bizler bu konuyu siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. 1.67cm uzunluğunda olan başarılı fenomen güzel 47 kg ağırlığında.

Reklamlar

Ayça Ayşin Turan kimdir? Estetik mi yaptırdı? Eski Hali? Yeni dizisi? (3)

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ve takipçilerinin de sık sık arama motorlarında arattığı bu konu hakkında ne yazık ki çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Oyunculuğu ve sosyal medya yayınları ile bir çok sosyal medya kullanıcısının dikkatini üzerine çekmeyi başaran sosyal medya fenomenin gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ayça Ayşin Turan’ın mesleği ne?

Oyunculuğu ile izleyenleri büyülemeye devam eden başarılı oyuncu kariyerinin en parlak dönemlerini yaşamaktadır. Bunun haricinde dijital platform ile de alakadar olmaya devam eden başarılı sosyal medya fenomeni burada da geniş hayran kitlelerine ulaşıyor.

Ayça Ayşin Turan estetik mi yaptırdı?

Malesef bu konu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Yeni gelişmeler olur olmaz siz değerli okuyucularımız için yazımızı tekrar güncel hale getireceğiz.

Ayça Ayşin Turan ne kadar kazanıyor?

Takipçileri tarafından sık sık arama motorlarında ünlü fenomen oyuncunun ne kadar kazandığı sorulmuş olsa da ne yazık ki bu konu hakkında araştırma yapmamıza rağmen bir bilgiye sahip olamadık. En Kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Ayça Ayşin Turan kimdir? Estetik mi yaptırdı? Eski Hali? Yeni dizisi? (4)

Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranları ilk defa 2011 yılında yayınlanan dinle sevgili dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada Ada karakterine hayat vermiştir. Daha sonrasında göstermiş olduğu oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile birçok başarılı yapımda rol alan sosyal medya fenomeni güzel son olarak Show TV ekranlarına yayınlanan Arzu dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuş ne burada da başarılı bir oyunculuk performansı sergilemiştir. Yer aldığı diğer yapımlara göz atacak olursak:

  • Arıza – Doktor Halide Gürkan – TV Dizisi
  • Zemheri – Firuze – TV Dizisi
  • Hakan: Muhafız – Leyla – TV Dizisi
  • Meryem – Meryem – TV Dizisi
  • Altınsoylar – Burcu – TV Dizisi
  • Sevimli Tehlikeli -Zeliş – Sinema Filmi
  • Karagül – Ada – TV Dizisi
  • Dinle Sevgili – Gülfem – TV Dizisi

Sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında aycaaysinturan hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Ayşin Turan’ın instagram da ise 4.1M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüzMasumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir?hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar

Ayça Ayşin Turan kimdir? Estetik mi yaptırdı? Eski Hali? Yeni dizisi? (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Amb. Frankie Simonis

Last Updated:

Views: 5947

Rating: 4.6 / 5 (56 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Amb. Frankie Simonis

Birthday: 1998-02-19

Address: 64841 Delmar Isle, North Wiley, OR 74073

Phone: +17844167847676

Job: Forward IT Agent

Hobby: LARPing, Kitesurfing, Sewing, Digital arts, Sand art, Gardening, Dance

Introduction: My name is Amb. Frankie Simonis, I am a hilarious, enchanting, energetic, cooperative, innocent, cute, joyous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.